Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

Kredyt konsolidacyjny to specyficzny produkt bankowy, który w przeciwieństwie do innych kredytów i pożyczek jest zaciągany wyłącznie w celu spłaty innych zobowiązań (np. kredytu gotówkowego, leasingu na auto, mebli kupionych na raty). Dzięki temu zamiast kilku rat w każdym miesiącu można płacić jedną, czasami niższą niż suma wcześniejszych - przez rozciągnięcie okresu kredytowania. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zadłużonych, żeby zapłacić należności bez zbyt dużego obciążenia budżetu. Konsolidacja jest także oferowana wielu firmom.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

Zdolność kredytowa jest wartością ocenianą przez bank, służącą do określenia, czy dana osoba będzie w stanie spłacić ewentualny kredyt. Niestety, negatywna przeszłość kredytowa (np. zaległości w zapłacie należności) sprawiają, że bank może odmówić finansowania. Zaznaczamy w tym miejscu, że nadal istnieje możliwość konsolidacji, zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych. Profesjonalny doradca może znaleźć odpowiednią ofertę, nawet mając opóźnienia w BIK (do 30 dni) i niski scoring.

Doradca kredytów konsolidacyjnych

Samodzielne szukanie kredytu jest skomplikowanym zadaniem, ponieważ na rynku można znaleźć wiele produktów bankowych - mniej lub bardziej opłacalnych. Bez wiedzy z zakresu prawa kredytowego można się narazić na podpisanie nieopłacalnej umowy, która po czasie stanie się powodem uciążliwego problemu. Tymczasem doświadczony doradca dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację, a następnie sprawdzi oferty najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Doradca może również pośredniczyć w zawarciu takiego kontraktu.
Sprawdź ofertę

Opinie naszych klientów

Miałam kilka zaległości do spłaty i jestem zaskoczona, że wcześniej nie pomyślałam o konsolidacji. Teraz spłacam jedną ratę w jednym banku i mam święty spokój, polecam skorzystać z pomocy eksperta, bo sama bym nie znalazła tak dobrej oferty.
Karolina
W przeszłości zdarzyło mi się wziąć parę kredytów gotówkowych i doszło do tego, że mając do spłaty 4 raty miesięcznie zapomniałem o jednym przelewie. Do tego miałem mocno obciążony budżet, tymczasem konsolidacja to wszystko ułatwiła, polecam :)
Dominik
Byłem zadłużony w różnych instytucjach, a bank odmówił mi udzielenia kredytu. Dopiero doradca finansowy był w stanie mi pomóc i postarał się o znalezienie odpowiedniej oferty odnośnie konsolidacji i dodatkowych środków.
Andrzej
Moja firma była w nienajlepszej kondycji finansowej, a kilka comiesięcznych rat tym bardziej było problematyczne, dlatego postanowiłam wszystko spłacić kredytem konsolidacyjnym i była to dobra decyzja, teraz płacę jedną, mniejszą ratę miesięcznie.
Mariola
Szukałem dobrego kredytu konsolidacyjnego i dopiero doradca mi właściwie pomógł. Wytłumaczył także, że w przypadku niektórych zaległości konsolidacja nie była opłacalna. Jestem mu wdzięczny za pomoc!
Mateusz